Promocja na wszystkie rekuperatory VENA z modułem internetowym!

Od 1 marca 2022 r. każdy rekuperator VENA w standardzie będzie wyposażony w moduł pozwalający na sterowanie rekuperacją przez interent. Jednak już dziś dajemy Wam możliwość zakupu centrali sterowanej on-line w promocyjnej cenie!

Dlaczego warto kupić rekuperator ze sterowaniem przez internet?

  • masz możliwość sterowania rekuperatorem VENA poprzez intuicyjną aplikację na smartfona, którego zawsze masz na wyciągnięcie ręki – wygodne prawda?
  • masz możliwość zmiany paramtetrów pracy rekuperatora przez przeglądarkę internetową – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu. W domu, w pracy, na urlopie!
  • dzięki zdalnemu podglądowi pracy rekuperatora możemy dokonać wstępnej diagnostyki serwisowej i udzielić Ci wsparcia technicznego bez wizyty w Twoim domu. Szybsza pomoc w nagłych sytuacjach.
  • nie musisz kupować i montować panelu ściennego, który dotychczas był wymagany do sterowania rekuperatorem – oszczędność miejsca, prac montażowych i pieniędzy!

 

 

Warunki promocji:

  1. Promocja dotyczy zakupu rekuperatora VENA z modułem internetowym w okresie od 07.02.2022 r. do 31.03.2022 r.  lub do wyczerpania zapasów.
  2. W ramach promocji od katalogowej ceny zakupu rekuperatora z modułem udzielany jest rabat 150 zł netto.
  3. Od cen promocyjnych przysługuje rabat Dystrybutora.
  4. W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. (85) 745 57 12 w. 31 lub wentylacja@bartosz.com.pl

Załączniki

PlikOpisWielkość plikuPobrania
pdf Promocja - rekuperatory VENA z modułem internetowym2 MB352