Siedziba główna

ul. Sejneńska 7
15-399 Białystok
tel. (85) 745 57 12
fax (85) 745 57 11

NIP: 542-020-36-46
REGON: 002333830
KRS: 0000015893

Godziny otwarcia
poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

Centrale wentylacyjne i rekuperatory
oferty, doradztwo: tel. (85) 745 57 12 wew. 31, 33, 34
wentylacja@bartosz.com.pl

Marketing
tel. (85) 745 57 12 wew. 32
marketing@bartosz.com.pl

Serwis – Wentylacja
tel. (85) 745 57 12 wew. 33
serwiswentylacja@bartosz.com.pl

Zakład produkcji central wentylacyjnych
ul. Fabryczna 7
16-020 Czarna Białostocka
tel. (85) 734 13 49
fax (85) 734 13 48

Logistyka
tel. (85) 734 13 49
logistykawentylacja@bartosz.com.pl

Oddziały Regionalne

Kraków
ul. Sikorki 23
31-589 Kraków

tel./fax (12) 684 00 73
krakow@bartosz.com.pl

Kielce
ul. Zgoda 58a
25-378 Kielce

tel. (41) 250 77 77
fax (41) 201 09 32
kielce@bartosz.com.pl

Przedstawiciele regionalni

REKUPERATORY DO DOMÓW

Krzysztof Jaśko
(cała Polska)
kom. 607 373 717
k.jasko@bartosz.com.pl

CENTRALE PRZEMYSŁOWE

Krystian Dawidziuk
(woj. podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie)
kom. 603 775 587
k.dawidziuk@bartosz.com.pl

Monika Szubzda
(woj. podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie)
kom. (85) 745 57 12 w. 34
projektywentylacja@bartosz.com.pl

Robert Butler
(woj. łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie)
kom. 605 539 987
technicznywentylacja@bartosz.com.pl

Marcin Ostrowski
(woj. opolskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)
kom. 601 994 020
ofertywentylacja@bartosz.com.pl

Łukasz Osada
(woj. śląskie)
kom. 505 378 425
l.osada@bartosz.com.pl

Jacek Kopacz
(woj. małopolskie)
kom. 500 112 227
j.kopacz@bartosz.com.pl

Wojciech Miga
(woj. podkarpackie)
kom. 601 884 415
w.miga@bartosz.com.pl