Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Warszawa

 

Decyzję o montażu systemu rekuperacji najlepiej podjąć już na etapie projektu. Pozwoli to na optymalne zaplanowanie układu pomieszczeń, wyznaczenie najlepszego miejsca montażu rekuperatora oraz rezygnację z budowy kominów wentylacji naturalnej. Zaplanowanie rekuperacji na etapie projektowania nie tylko ułatwi pracę instalatorowi, pozwoli również na uniknięcie dodatkowych kosztów wynikających z konieczności dostosowania ścian i sufitów do poprowadzenia kanałów wentylacyjnych (np. wykonanie przekuć w stropach) oraz pozwoli na sprawne przeprowadzenie prac wykończeniowych i aranżacyjnych. Prawidłowo zaprojektowana i zamontowana wentylacja mechaniczna gwarantuje obniżenie rachunków za ogrzewanie zapewniając świeże powietrze w budynku oraz znacznie podnosi komfort mieszkańców. Dzięki niej mieszkańcy nie tylko będą cieszyć się komfortowym klimetem w pomieszczeniach lecz również unikną nieprzyjemnych przeciągów odczas wietrzenia czy dostępu uciążliwych owadów w sezonie letnim.

Dobrze dobrana i wykonana wentylacja w Warszawie zapewni jej użytkownikom dostęp do powietrza oczyszczonego z zanieczyszczeń, z którymi mieszańcy stolicy spotykają się na co dzień (jak np. smog). Jest to możliwe dzięki specjalistycznym filtrom powietrza stosowanym wewnątrz rekuperatora. Przy wyborze firmy wykonawczej warto zaufać wiedzy i doświadczeniu fachowców, którzy mają na swoim koncie szereg pozytywnie zakończonych realizacji. Od lat ściśle współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie projektowania i montażu systemów wentylacji zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych, handlowo-usługowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Długoletnia współpraca gwarantuje naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

Rola naszej firmy nie kończy się na przygotowaniu oferty czy sprzedaży rekuperacji

Naszym Klientom zapewniamy:

  • fachowe doradztwo techniczne,
  • dobór odpowiedniej centrali wentylacyjnej,
  • możliwość dostosowania centrali wentylacyjnej do indywidualnych wymagań obiektu,
  • kontakty do sprawdzonych firm projektowych i wykonawczych,
  • analizę ekonomiczną proponowanych rozwiązań,
  • porównanie urządzeń,
  • serwis gwarancyjny,
  • opiekę pogwarancyjną na terenie całej Polski,
  • szybki i wygodny dostęp do części eksploatacyjnych (np. filtrów powietrza) za pośrednictwem sklepu internetowego www.bartoszsklep.pl

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz biznesowych. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy architektom, projektantom, instalatorom, generalnym wykonawcom oraz deweloperom.

Regionalni Przedstawiciele zajmujący się m.in. rekuperacją w Warszawie obsługują województwa: mazowieckie, podlaskie oraz warmińsko-mazurskie. Wieloletnia działalność na tym terenie sprawia, że współpracujące z nami firmy oferujące montaż i projektowanie wentylacji mechanicznej w Warszawie i okolicach posiadają niezbędną wiedzę o produkowanych przez nas centralach wentylacyjnych i poradzą sobie z realizacją każdej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!

Załączniki

PlikOpisWielkość plikuPobrania
pdf Katalog central wentylacyjnych9 MB7409