Rekuperacja i wentylacja Kraków – oddział

Biuro Techniczno-Handlowe Bartosz Kraków jest oddziałem Firmy Bartosz Sp.j.j Bujwicki, Sobiech i ma pod swoją opieką teren województw: małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego.

 

Oddział, którego główną działalnością jest wentylacja budynków w Krakowie i okolicach skupił się na propagowaniu idei rekuperacji przy wykorzystaniu wymiennika spiralnego. Spotkało się to z ogromnym uznaniem zarówno środowisk naukowych, projektantów, jak i firm wykonawczych, a w efekcie przyniosło wiele pozytywnie zakończonych inwestycji i setki zadowolonych Klientów. Inwestorzy zauważyli, jak ważną rolę pełni w ich życiu sprawna wentylacja i rozwiązania proponowane przez naszą firmę polecają swoim najbliższym. Rekomendacje faktycznych użytkowników są najlepszym dowodem na to, że wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła była dotychczas pomijaną i niedocenianą dziedziną budownictwa, a nasza oferta trafia idealnie w ich potrzeby.

 

Pracownicy krakowskiego oddziału Firmy Bartosz współpracują z czołowymi projektantami oraz instalatorami systemów wentylacyjnych, dodatkowo do działania angażują salony sprzedaży i hurtownie materiałów wentylacyjnych. Poza takimi usługami jak dostawa i montaż rekuperatorów w domach i obiektach handlowo-usługowych z powodzeniem realizują inwestycje w budynkach przemysłowych. Dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy pracowników naszego oddziału w Krakowie stworzyliśmy autorskie rozwiązania stosowane w systemach wentylacji przemysłowej. Specjalizujemy się w produkcji nietypowych central wentylacyjnych dostosowanych do wymagań danej inwestycji. Własny zakład produkcyjny i wykwalifikowany zespół inżynierów dają nam możliwość produkcji urządzeń idealnie dopasowanych do założeń zawartych w projekcie wentylacji. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to indywidualne podejście i brak konieczności trzymania się ustalonych typoszeregów.

 

Rekuperacja Kraków – zakres działalności oddziału w Krakowie:

  • dobór, montaż i sprzedaż central wentylacyjnych z odzyskiem i bez odzysku ciepła,
  • analiza zasadności ekonomicznej zastosowania odzysku ciepła technologicznego w zakładach produkcyjnych,
  • opracowywanie indywidualnych rozwiązań w zakresie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w obiektach przemysłowych np. projektowanie stacji przygotowania powietrza suszącego z wykorzystaniem central wentylacyjnych VEBAR,
  • kompleksowe zaopatrzenie inwestycji w urządzenia wentylacyjne,
  • współpraca z firmami montażowymi (wsparcie techniczne, szkolenia),
  • serwis central wentylacyjnych (gwarancyjny i pogwarancyjny).

 

Chcesz otrzymać więcej informacji na temat produkowanych przez nas central wentylacyjnych,? A może jesteś w trakcie budowy domu i planujesz montaż rekuperacji? Chętnie przygotujemy Ci niezobowiązującą ofertę na dostawę i montaż rekuperacji. Pomożemy przy doborze odpowiedniego urządzenia, polecimy sprowadzonego instalatora wentylacji mechanicznej w Krakowie i okolicach, bądź dokonamy porównań różnych systemów. Zapraszamy!

 

Wentylacja Kraków – oddział Firmy Bartosz Sp.j., ul. Sikorki 23, 31-589 Kraków

tel. (12) 684 00 73, krakow@bartosz.com.pl

Załączniki

PlikOpisWielkość plikuPobrania
pdf Katalog central wentylacyjnych9 MB7446