Z przyjemnością prezentujemy Państwu  nową odsłonę naszej strony poświęconej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła!

 

Nowoczesny wygląd, ulepszona funkcjonalność i oferta zaprezentowana w przystępny sposób – wszystko po to, aby maksymalnie usprawnić korzystanie z informacji publikowanych na stronie.  Nowa wersja współpracuje z przeglądarkami wyświetlanymi na komputerach, tabletach oraz smartfonach.  Takie rozwiązanie gwarantuje łatwy dostęp do materiałów niezależnie od miejsca, w którym Użytkownik obecnie się znajduje. Wizyta u klienta? Spotkanie na budowie? Żaden problem! Wszystkie materiały zawsze będziecie mieć Państwo w zasięgu ręki.

 

Nowy serwis, to nie tylko odświeżony wygląd. Chcemy aby nasza strona była bazą wiedzy na temat dziedziny, którą zajmujemy się od kilkunastu lat. Dlatego na stronie prowadzić będziemy BLOG, na którym regularnie publikowane będą odpowiedzi na najczęstsze pytania oraz omówione zostaną najważniejsze zagadnienia w branży wentylacyjnej. Zachęcamy Państwa do aktywnej współpracy przy tworzeniu strony! Jeśli chcielibyście uzyskać informacje na nurtujące Was pytania napiszcie do nas na adres: marketing@bartosz.com.pl! Chętnie podzielimy się wiedzą, a odpowiedź zaprezentowaną w przystępny sposób opublikujemy na naszej www.

 

Życzymy udanego zwiedzania!