Ogłaszamy rekrutację na stanowisko SERWISANT CENTRAL WENTYLACYJNYCH

Zadania na stanowisku:

  • konserwacja, naprawy oraz serwisowanie central wentylacyjnych oraz automatyki sterującej
  • uruchamianie central wentylacyjnych
  • kontrola jakości
  • opracowywanie dokumentacji serwisowej

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: elektryka / automatyka
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zdolności manualne
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • chęć do uczenia się i poznawania nowych rozwiązań technologicznych
  • mile widziane doświadczenie w naprawach, eksploatacji urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych i/lub znajomość branży wentylacyjnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komputer, telefon itp.)
  • pełne przeszkolenie i wsparcie techniczne na etapie wdrożenia
  • wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności (4000-5000 zł netto)

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, swoją kandydaturę mogą zgłosić przesyłając CV na adres: rekrutacja@bartosz.com.pl z dopiskiem w temacie: „Serwisant wentylacji”.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi Kandydatami.